Magazynier

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Dokumenty aplikacyjne ( CV i list motywacyjny) można również składać osobiście w naszej firmie. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Obowiązki:

  • stała kontrola nad stanami magazynu,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • prawidłowe, zgodne z potrzebami wydawanie materiałów do odpowiednich zleceń,
  • rozładunek materiałów i załadunek wyrobów gotowych,
  • obsługa sprzętu transportowego w magazynie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe - preferowane średnie, o profilu mechanicznym,
  • rzetelność i uczciwość,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość budowy samochodu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę,
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • dla najlepszych możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego.

Carex to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!