Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Firma CAREX istnieje na rynku od 20 lat i należy do grupy PROFIAUTO. Zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów, a także wyposażeniem dla warsztatów samochodowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
• Przedstawiciel handlowy (miejsce pracy: Województwo Małopolskie).

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami na terenie województwa Małopolskiego
  • Zdobywanie informacji o powierzonym terenie, lokalizacji klientów, zmianach na rynku lokalnym
  • Organizowanie szkoleń i wyjazdów promocyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Certyfikaty ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem
  • Wysokie zdolności sprzedażowe
  • Konieczne prawo jazdy kategorii B - praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • Obsługa komputera – pakiet Office, etc

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Samochód służbowy, telefon służbowy.

Carex to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!